ترانس ایزوله

گروه هلدینگ رسام یو پی اس

تخصصی ترین مرکز فروش و تعمیر یو پی اس در ایران

تصویر تبلیغاتی سربرگ شرکت هولدینگ رسام یو پی اس
شرکت رسام : ترانس ایزوله

ترانس ایزوله

شرکت رسام : ترانس ایزوله
ترانس ایزوله

ترانس ایزوله

ترانسفورماتورهای ایزوله:

ترانس ایزوله :

جهت پیشگیری از جابجایی ولتاژ بیش از حد AC و کاستی تاثیرات برآمده از آذرخش و محافظت از وصل شدن غیر عمد مردم با یکی از کابل ها و یا اتصال کوتاه درونی مابین یکی از کابل ها و قاب سیستم ها برآمده از نمداری یا عوامل فیزیکی از ترانس ایزوله بهره گیری می شود. با دقت به تاثیر ایزولاسیون الکتریکی برق در بیمارستان و اتاقهای NICU,CCU و ICU  و اتاق عمل و نیز بخش کلینیک تخصصی، به جهت پیشگیری از برق گرفتگی بیمار و کادر و مرتعات نکات مزبور در استانداردها، از ترانس ایزوله بکارگیری می شود که در ۲ گونه (EXTERNAL) یا بیرونی به شیوه دستگاهی مستقل و (INTERNAL) یا داخلی تابلو برق یا در داخل یو پی اس قابل بهره گیری می باشد.

بهمان سان همگی موردهای ذکر شده بالا در محدوده های صنعتی دارای ماشینهای CNC همانند واتر جت ، تراش ، فرز،رنگ کاری و… هم صادق می باشد.

روال کارکرد ترانس ایزوله :

ترانس ایزوله به سبب داشتن امپدانس پایین ، جابجایی و انتقال توان در محدوده طرح ریزی شده را بطور مطلوب انجام می دهد و همچنین به سبب عایق کاری مساعد و نبودن پیوستگی الکترونیکی مابین سیم پیچ اولیه با ثانویه از رد شدن ولتلژ مستقیمDC  کاملاً پیشگیری می کند.افزون بر این طرح ریزی این ترانس در محدوده فرکانسی ۵۰هرتز بالفعل سبب تولید امپدانس زیاد برای فرکانس های بالا و نوسانات های برآمده از سیستم ها به شیوه دو طرفه می شود. و نیز به فراوانی رفتن هسته ترانس، بازدارنده عبور فرکانس بالا برآمده از صاعقه یا هر عواملی دیگر خواهد شد.

نبود رابطه الکترونیکی مابین سیم پیچ اولیه با ثانویه در عمل رابطه مابین زمین و سیم پیچ ثانویه را از بین می برد و در بخش ایزوله یا همان ثانویه ،محتوایی از فاز و نول وجود نداشته و هیچ کدام از کابلها سبب برق گرفتگی نخواهد شد.

در جاهایی که اخلال ونویز قوی در کانال وجود دارد می توانیم از گونه  SINGLE SHIELDویاSHIELD DOUBLE  بهره گرفت.

مختصه های ترانس ایزوله :

۱-ایزولاسیون با گستره خیلی بالا

۲- اتصال زمین خیلی ایمن

۳- نبود تداخل فرکانس رادیویی و نیز نویز و اغتشاشات خیلی کم

۴- پاک سازی و تصویه تداخل های برآمده از بارهای غیر خطی

۵- بهبود دهی نیروی کلی دستگاه

۶- طرح ریزی برای مصارف بخصوص

بکارگیری در توانهای :

۱ الی ۱۵ کیلو ولت آمپر جهت تک فاز

۶ الی ۴۰۰ کیلو ولت آمپر جهت سه فاز