باتری yuasa

فروش باتری یو پی اس YUASA(یواسا)

شرکت رسام یو پی اس : باتری yuasa
باتری yuasa

باتری yuasa

شرکت باتری یو پی اس YUASA در سال ۱۹۷۹ در آمریکای شمالی با آرمان پدید باتری موتورسیکلت تاسیس گردید اما با سپری شدن زمان و با دقت به توسعه این کارخانه تولیدی و با نگرش به درخواست وتقاضای بازار این کارخانه از عهده آن برآمد که در عرصه پدیداوری باتری یو پی اس هم به فعالیت پرداخته و از رقیبان خود پیش افتاده و به یک کارخانه با اعتبار جهانی پدیدآوری باتری یو پی اس تبدیل گردد .و در سال ۲۰۰۲ موفق به گرفتن استاندارد جهانی یو پی اس گردید.این شرکت هم اکنون با پدید آوری بیشتر مصارف باتری این توانایی را بدست آورده است که حدود ۴۳ درصد معاملات باتری کره جنوبی را در دست خود بگیرد. کارخانه تولید باطری یوپی اس YUASA(یواسا) در بیشتر کشورهای دنیا پخش سرتاسری داشته و در بیشتر یو پی اس ها مورد کاربرد قرار می گیرد.

باتری yuasa

این کمپانی با رعایت کردن استاندارد جهانی تولید کننده باتری در بین کشورهای خارجی در گروه متوسط قرار داردو از سال ۲۰۱۲ با راه اندازی خط های تولید بی شمار برای گسترش تولید و صادرات گرفته است.

اینک کمپانی باتری سازی YUASA یکی از بزرگترین تولید کننده آمریکایی و عظیم ترین پخش کننده باتری برای موتورسیکلت , خودرو , خودرو برقی , یو پی اس و دیگر دستگاهها مورد بکارگیری قرار می گیرد.باتری یو پی اس یوآسا(Yuasa)

×

سامانه گفتگوی آنلاین

پاسخگوی سوالات شما هستیم.

×