باتری fiamm

گروه هلدینگ رسام یو پی اس

تخصصی ترین مرکز فروش و تعمیر یو پی اس در ایران

تصویر تبلیغاتی سربرگ شرکت هولدینگ رسام یو پی اس
شرکت رسام یو پی اس : باتری fiamm
کارخانه باتری فیام
کارخانه باتری فیام

آنچه در این مطلب خواهید خواند

باتری fiamm (باتری فیام)

FIAMM Energy Technology یک کمپانی چند ملیتی می باشد که در زمینه تولید و توزیع و باتری برای لوازم نقلیه موتوری و صنعتی تاسیس گردیده است که بعد از جداسازی گروه FIAMM این شرکت باتری های خودرو و باتری های صنعتی با فن آوری سرب اسید را در صدر تولید خود قرار داده است.

باتری fiamm (باطری فیام)

برای نزدیک شدن به درخواست مشتریان شرکت باتری فیام(FIAMM) حدود ۲۰ شعبه تجاری و فنی (در کشورهای ایتالیا، آلمان، انگلستان، اسلواکی، فرانسه، ایالات متحده آمریکا، اسپانیا، ژاپن، سنگاپور، کره، مالزی، چین و استرالیا) و یک شبکه گسترده  فعالیت خود را انجام می دهد.

باتری fiamm (باتری یو پی اس فیام)

باتری fiamm

تیزر تبلیغاتی باطری یو پی اس فیام


انواع سری باطری یو پی اس فیام

۱- باتری یو پی اس فیام سری FG

سری FG برای برآورده کردن طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی که نیاز به امنیت بالا و قابلیت اطمینان دارند طراحی شده است.

باطری های FG عملکرد خوبی با هر مشخصات تخلیه ارائه می دهند. باتری های FG را می توان در کابینت نصب کرد. FG با استفاده از فن آوری VRLA اثبات شده با ۹۹٪ بهره وری نوترکیب داخلی، غیر قابل تجزیه و بدون نگهداری است بنابراین نیاز به اضافه کردن الکترولیت در طول عمر شناور آن نیست. محدوده FG برای حمل و نقل هوایی ، دریایی ، راه آهن است و ۱۰۰٪ قابل بازیافت است. FG دارای مقدار تخلیه خود کمتر از ۲٪ در هر ماه است، که باعث طول عمر طولانی می شود.

۲- باتری یو پی اس فیام سری FGH

باتری سری FGH مهر و موم شده باتری اسید سرامیکی از شرکتFiamm یک طراحی پیشرفته سری FG است و امتیاز قدرتمندتری نسبت به سری های FG دارد و مجهز به اتصالات سری فاستون است که در مقایسه با مدل های استاندارد باعث افزایش میزان جریان از باتری می شود. این ویژگی باعث می شود باتری فیام سری FGH مناسب برای برنامه های ترمینال با سرعت بالا مانند منبع تغذیه اضطراری (UPS) که سیستم باتری در طی مدت بسیار کوتاه تخلیه نشود.

۱۲FGH23 با بالاترین استانداردهای صنعتی ساخته شده است و دارای تکنولوژی AGM با جذب الکترولیت می باشد و با قیمت مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

۳- باتری یو پی اس فیام سری FLB

محدوده باتری دریچه های تنظیم شده FIAMM FLB برای ارائه بالاترین عملکرد در حالی که ترکیبی از قابلیت اطمینان عالی و عمر بالا طراحی شده است.

تراکم انرژی بالا FLB اجازه می دهد ساختار باتری جمع و جور و footprints، این باعث کاهش فضای نصب و راه اندازی می شود. سری های FLB را می توان در کابینت باتری نصب کرد  FLB با استفاده از فن آوری VRLA ساخته شده با ۹۹٪ بازده داخلی بازسازی، غیر قابل تجزیه و بدون نیاز به نگهداری است بنابراین نیازی به اضافه کردن الکترولیت در طول floatlife خود را ندارد. محدوده FLB برای حمل و نقل هوایی، دریایی ،راه آهن است و ۱۰۰٪ قابل بازیافت است  FLB دارای میزان خود تخلیه کمتر از ۲٪ در هر ماه است که باعث طول عمر طولانی آن می شود.


باطری یوپی اس فیام سری FG


باطری یوپی اس فیام سری FGH


باطری یوپی اس فیام سری FLB