شرکت رسام یو پی اس : مزایای استفاده از پنل خورشیدی ال جی

مزایای استفاده از پنل خورشیدی ال جی

شرکت ال جی بر رشد انرژی تجدید پذیر و فناوری تاکید دارد.

شرکت رسام یو پی اس : مزایای استفاده از پنل خورشیدی ال جی
مزایای استفاده از پنل خورشیدی ال جی

شرکت LG با افزون بر پنجاه سال تجربه در پدید آوری فن آوری های الکتریکی و ۲۵ سال پژوهش و پیشرفت در عرصه انرژی خورشیدی مفخر است که صفحات خورشیدی (سولار) را به بازار ارائه نماید.

این تولید و دیگر راهکارهای وابسته به انرژی خورشیدی با بهره وری از توسعه یافته ترین خط های تولید در کشور کره ساخته و به بازار عرضه می شوند .

مزایای استفاده از پنل خورشیدی ال جی

ساخت صفحات سلولی شرکت ال جی :

شرکت ال جی (LG) با اتکا بر کارآزمایی چندین ساله اکیپ پژوهش و پیشرفت توانسته است صفحات خورشیدی را با دو مختصه  ژرف و پایداری با موفقیت پدید آورد .

تاییدیه های فنی:

صفحات انرژی خورشیدی ال جی (LG) مطابق بر استاندارد های تعیین شده است. و فراورده های انرژی خورشیدی ال جی مورد قبول آزمایشگاه های Underwriters و TUV Rheinland قرار گرفته است.

ضمانت و خدمات بی نظیر:

صفحات خورشیدی ال جی با ۵ سال تعهد محصول، ۱۲ سال تعهد فراهمآوردن برق تا ۹۰ درصد توان و ۲۵ سال تعهد فراهم آوردن برق تا ۸۰ درصد توان هستند.

تلورانس توان مثبت:

شرکت ال جیتولیداتش را با تیکه بر نکته بین ترین دستگاههای  کنترل کیفیت و توان اسمی بیشتر از ۳% می سازد.

ثبات فوق العاده:

صفحات خورشیدی ال جی با توانایی حداکثر بار ۵۴۰۰ پاسکال به سبب داشتن شیشه کم حجم، بی اندازه سبک وزن اما استوار و پایدار هستند.

طراحی بی همتای فریم:

صفحات خورشیدی شرکت ال جی از طرح ریزی عالی بهره مند هستند تا بتوانند آب باران و برف را در هر کنج و شیبی که گماشته شده باشند را خالی کنند.

مزایای استفاده از پنل خورشیدی ال جی

سلول خورشیدی در گوشی ال جی:

شرکت ال جی در این عصر گوشی معرفی کرده که قابلیت شارژ خودکار در مقابل نور آفتاب را دارد و زمانیکه گوشی ال جی (LG) در مجاورت اشعه های خورشید قرار می گیرد شروع به شارژ کرده که در نوع خود بهترین بوده است.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سامانه گفتگوی آنلاین

پاسخگوی سوالات شما هستیم.

×