یو پی اس برای درب اتوماتیک ، شرکت رسام

یو پی اس برای درب اتوماتیک

ups برای درب های اتوماتیک

یو پی اس برای درب اتوماتیک
یو پی اس برای درب اتوماتیک

از مهمترین لوازم و تجهیزات برقی نصب شده در ساختمانهای مدرن و بروز هستند.

انوع درب اتوماتیک

مدل های مختلفی از این نوع دربها در اداره جات و ساختمانهای دولتی و مجتمع های مسکونی و تجاری و کارخانجات صنعتی بکارگیری می شوند محدود به محل بکارگیری آن امکان دارد حتی 24 ساعته در حال انجام کار باشند.کارکرد صحیح این درب ها برای کنترل و نظارت از ورود و خروج جاری در ساختمان خیلی لازم و ضروری می باشد.

یوپی اس درب اتوماتیک

از این جهت دایماً یک دستگاه یوپی اس جهت فراهم نمودن برق اضطراری به مدت زمان 3 الی 8 ساعت وابسته به میزان دسترسی به برق ورودی متناوب شهری، لازم است. مدلهایی از درب های اتوماتیک همانند درب پارکینگ و انبار در طول 24 ساعت به دفعات کمتری بسته به ساختمانها باز و بسته می شوند.

امنیت درب اتوماتیک

اما اطمینان از باز و بسته شدن درست درب اتوماتیک در موقع خروج یا ورود به پارکینگ از بایستگی امنیتی زیادی برخوردار هستند.

یو پی اس برای درب اتوماتیک

در پارکینگ های عمومی و شخصی چنانچه برق متناوب ورودی شهری در لحظه باز یا بسته شدن درب اتوماتیک قطع گردد ، بی وقفه دستگاه یو پی اس وارد شبکه برقی شده و کار بسته یا باز شدن درب را کامل می کند و بعداً آن را بطور تمام می بندد.

یو پی اس دربهای اتوماتیک

عملکرد دستگاه یو پی اس در دربهای اتوماتیک بانکها متمایزتر است.

سیستم بانکی مجهز به ups

1- درب های بانکها

2- سیستم بانکی

3- سیستم امنیتی

4- سیستم نظارتی

لازم است تجهیز شده به دستگاههای یو پی اس قوی و توان بالا چندگانه باشند تا در هر شرایطی دربها بطور کامل و برابر برنامه باز و بسته شوند.

برق اضطراری بانک

بخصوص موقع بروز سرقت از بانک ، برقهای اضطراری وارد شبکه برقی بانک شده و عملیات بستن تمام درب های داخلی و خارجی بانک را انجام میدهند.

×

سامانه گفتگوی آنلاین

پاسخگوی سوالات شما هستیم.

×