یو پی اس خارجی

گروه هلدینگ رسام یو پی اس

تخصصی ترین مرکز فروش و تعمیر یو پی اس در ایران

تصویر تبلیغاتی سربرگ شرکت هولدینگ رسام یو پی اس
شرکت رسام یو پی اس : یو پی اس خارجی

آنچه در این مطلب خواهید خواند

یو پی اس خارجی

یو پی اس خارجی

شرکت رسام یو پی اس : یو پی اس خارجی
یو پی اس EXIMPOWER

یو پی اس خارجی بکار گرفته شده و مشهور در کشورمان ایران اکثراً از مدلهای ایتالیایی، امریکایی، انگلستانی،ترکیه ای و چینی می باشد.

رنج یو پی اس

این یو پی اس ها(ups) در رنج های قدرت،چگونگی برق خروجی، توان و چگونگی باتری ها ، مدلها و توانایی های کیت الکتریکی و بها همیشه در رقابت می باشند. در کشورمان تمایل به طرف خریداری باطری چینی برای کاربردهای رایج و شبکه های کوچک و دستگاههای با درجه حفاظت میانه همانند فروشگاه ها و آپارتمانها و سازمانها پذیرش زیادتری دارد.

یو پی اس اگزیم پاور (Eximpower) و مکلسان (MAKELSAN)

برای این کاربردها مدلهای چینی بهتر و بها اندکی دارد.

مدلهای ایتالیایی بخصوص EXIMPOWER و ترکیه ای MAKELSAN دارای کیفیت محصول و مقاومت و خروجی برق مرغوب است و از این جهت برای کاربردهای صنایع و توان بالا و کاربردهای بیمارستانی عموماً تقدم داده می شوند. گرچه این یوپی اس ها در برابر مدلهای چینی از نظر حجم بزرگتر هستند اما توان الکتریکی افزونتری را در واحد ظرفیت رزرو و ذخیره می کنند.

بهاء این یوپی اس ها بیشتر است ، اگرچه مدلهای کم بهاء جهت کاربرد خانگی نیز عرضه می شود.

در بین یو پی اس های خارجی مدلهای آمریکایی  APC هواداران ویژه خود را دارد.

طول عمر باتری ها دریو پی اس APC بیشتر است.

دارای ظاهری قشنگ بوده و سلولهای باطری عموماً بطور موازی عمودی قرارد گرفته می شوند.

قطر سلولها خیلی اندک بوده و از سامانه خنک کننده و تیغه های خنک کننده هم استفاده می کنند.

یوپی اس APC

یوپی اس APC کیت های کنترلی و درگاهها و لوازم برقی در عقب چارچوب دستگاه قرار می گیرد و از قابلیت خنک کنندگی مناستری حتی از بعضی مدلهای آلمانی بهره مند است. چارچوب کم وزن و با درجه حفاظت ۳۲ و افزونتر و قابلیت رزرو و ذخیره (Kva۲۰۰۰) کیلوولت آمپر برای ۲۴ ساعت فقط قسمتی از قابلیت های این نوع می باشد و بزرگترین نوع آن تنها در ۱٫۵*۱ متر مربع جا می گیرد. فقط حریف انواع ایتالیایی و اروپایی  APC می باشد.

مقایسه یو پی اس های خارجی

بدون تردید یو پی اس های EXIMPOWER،MAKELSAN و APC از بیشترین کیفیت و فن آوری برای گونه های کاربردی برخوردارند اما از روی قیمت کم وبیش بالای آن اکثراً برای کاربردهای صنعتی و یا ویژه همانند بانکها و مراکز داده استفاده بیشتری دارند. بکارگیری از مدلهای چینی، تایوانی و کره ای جهت مصرف خانگی و سازمانی متمرکز و شبکه های میانه و کاربردهای کم اهمیت مناسب پیشنهاد می باشد.