شرکت رسام یو پی اس : بکارگیری از سیستم یو پی اس برای تجهیزات اداری

بکارگیری از سیستم یو پی اس برای تجهیزات اداری

بکارگیری از سیستم یو پی اس برای تجهیزات اداری

شرکت رسام یو پی اس : بکارگیری از سیستم یو پی اس برای تجهیزات اداری
یو پی اس برای تجهیزات اداری

بکارگیری از سیستم یو پی اس برای تجهیزات اداری همچنین از مورد های استفاده بسیار دستگاههای ذخیره انرژی می باشد.

دستگاههای اداری همگی ازبرق تکفاز استفاده می کنند و میزان بار مصرفی درآنها تقریباً ناچیز است و با بکارگیری از سیستم یو پی اس کم حجم و میانه هم میتوان ۴ الی ۸ ساعت انرژی مورداحتیاج لوازم برقی اداری را تهیه کرد.

اکثر اوقات وسایل اداری مثل سیستم های فتوکپی و اسکنر در رابطه با نوسانات بسیار برق آسیب پذیر هستند و همانا یو پی اس که دارای برد استابلایزر هم می باشند برای این خاطر موثر بوده و بکارگیری از دستگاه یو پی اس برای تجهیزات اداری(تجهیزات فتوکپی و پلات دیجیتالی) که بهاء خیلی زیادی دارند با اهمیت تر می باشد. علاوه بر این در یوپی اس اختلاف ما بین برق متناوب شهریAC in  و جریان متناوب خروجیAC out از باتری اندکتر از ۳% است و اختلاف فاز به دست آمده خیلی کمتر می باشد.

لوازم وتجهیزاتی که یو پی اس ها برای محافظت و پایداری در آنها بکار گرفته می شود:

در این زمان وسایل اداری و سازمانی همانند اسکنر و پرینتر در همه شغل ها و در همه دفترها بکارگیری می شوند و داشتن منابع برق همیشگی برای بعضی از شغل ها مثل دفتر های گردشگری ، سایت اینترنتی، دفتر تجاری، آزمایشگاه و بخصوص بیمارستان و درمانگاه و دفتر اداری نیروی انتظامی و نظامی از ضرورت بخصوصی برخوردار است.

قطع شدن برق شبکه محلی (برق ورودی)یا مرکزی هم میتواند در نامطلوبترین هنگام ممکن اتفاق بیافتد، پس بکارگیری از یو پی اس  نه تنها به صرفه می باشد، لیکن کلاً الزامی است.

برق متناوب ACخروجی از نوع کم حجم و میانه پو پی اس بیشتر در حدود ۲۰۰V تا ۲۴۰V می باشد که برای کل گونه های لوازم برقی اداری و سازمانی ساخت و تولید ایران و کشورهای خارجی بسندگی می کند.

بازده وعملکرد این سیستم ها تقریباً مابین ۸۰% تا ۹۰% می باشد، بازده و راندمان سیستم یوپی اس افزون بر طرح ریزی تجهیزات آن پیرو گونه و چینش ساختار و نمونه بکارگیرفته شده هم هست. پس حصول بازده و عملکرد زیادتر و کاستی مصرف برق و افزونی طول عمر تجهیزات به سهولت میسر می باشد.

بکارگیری از نشانگرهای خوب و مناسب برای همه سیستم های یو پی اس خیلی مهم است.

اندازه جریان، ولتاژ، شارژ باقی مانده، دما، مدت زمان اتمام شارژ، اخطارهای مصرف بیش از حد و خالی شدن باتری ها به بکارگیرنده این توانایی را می دهد که در ارتباط با صحت کار سیستم و نیز تجهیزات اداری اطلاع بی نقض داشته باشند.

بکارگیری از سیستم یو پی اس برای تجهیزات اداری

شایسته تر آن است که همیشه دست کم از ۲ عدد سیستم یو پی اس بصورت پارالل(موازی) بکارگیری شود تا بیشترین جریان را با  ولتاژ پایدار و ثابت دریافت نمود. و نیز خوب است دایماً از ۸۰% ظرفیت باتری زیادتر تجاوز نکند.

با این همه شارژ باتری ها لازم است تا ۱۰۰% پر شود.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سامانه گفتگوی آنلاین

پاسخگوی سوالات شما هستیم.

×