تجهیزات پزشکی

شرکت رسام یو پی اس : تجهیزات پزشکی
تجهیزات پزشکی

دنیای پزشکی امروزی در همه مراحل تشخیص، درمان و حتی پیشگیری ، آمیختگی خاصی با رشته ها و تخصص های مهندسی و علی الخصوص  برق ، الکترونیک و کامپیوتر پیدا نموده است ، تا آنجایی که رشته های تحصیلی مهندسی پزشکی در حوزه های مختلف کاملاً به استفاده از تجهیزات، دستگاهها و ادوات الکترونیکی، برقی و کامپیوتری وابسته هستند. امروزه دیگر از یک درمانگاه و آزمایشگاه تشخیص پزشکی گرفته تا مراکز بزرگتر تصویر برداری پزشکی و بیمارستانها و مراکز تحقیقاتی پزشکی، بدون وجود تجهیزات حساس، گران و عموماً با تکنولوژی بسیار بالای مورد نیازشان ، قادر به ارائه خدمات به بیماران نخواهند بود.

حساسیت این جریان از آنجا مشخص می گردد که جان انسانها وابسته به صحت عملکرد تجهیزاتی می گردد که خود برای ارائه سرویس مناسب ، نیازمند یک برق بدون اختلال، نوسان و قطعی برق و با حساسیت های بسیار بالا می باشند.

محصولات شرکت رسام یو پی اس با ویژگی ها و مشخصات خاص فنی خود قادر به پاسخگویی به بسیاری از نیازهای اینچنینی در حوزه تجهیزات و اداوات پزشکی می باشند. لذا در این قسمت سعی گردیده تا  پشنهادات مرتبط با استفاده از محصولات رسام جهت تامین برق مناسب و بدون اختلال (یو پی اس)جهت سیستم های مذکور بررسی گردد.


×

سامانه گفتگوی آنلاین

پاسخگوی سوالات شما هستیم.

×