باتری Kstar

باتری یو پی اس KSTAR(کی استار)

شرکت رسام یو پی اس : باتری Kstar
باتری Kstar

کمپانی یو پی اس KSTAR افزون  بر تولید ups در عرصه تولید باتری هم فعالیتی داشته و باتری با عین این نام بازرگانی به بازار ارائه می نماید که یکی از اعظم ترین و توسعه یافته ترین کارخانجات تولید باتری یو پی اس در چین می باشد. باتری یو پی اس  KSTAR  برپایه بهترین کارکرد و استوار در مقابل ارتعاش ها و ناهماهنگی ها می باشد. و نیز این مدل باتری بدون احتیاج به حفاظت می باشند.

کمپانی کی استار( KSTAR )عظیم ترین صادرکننده دستگاههای یو پی اس و باتری یوپی اس (سرب اسید )می باشد.باطری سرب اسید و سیلد لید اسید مدل  KSTAR برای اینکه نظارت روزنه باتری برای نخستین بار در بین کارخانه های تولید باتری در چین قسمت فراوانی از معاملات باتری را به خود تخصیص داده است. باتری یو پی اس کی استار (kstar)  از گونه باتری های چینی می باشد.

باتری یو پی اس (ups) کمپانی kstar از لحاظ کیفیت و میزان عملکرد و نیز طول عمر در گستره بالایی بوده و اینک شرکت رسام یو پی اس این نوع باتری ها را در آمپراژ مختلف، به بازار معاملات باتری و یو پی اس عرضه می کند.که این گونه باتری ها در یوپی اس و دستگاههای الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد شایان توجه است که باتری Kstar مانند بقیه باتری های سیلد اسید احتیاج به بازبینی نداشته و از این رو در بی شماری از مخارج هم صرفه جویی می شود.

کمپانی کی استار عظیم ترین تولید کننده یو پی اس در چین، که از سال ۲۰۰۰ به وسیله کانون مشاوره CCID رده بندی شده و در رده ۲ تولید داخلی و خارجی کشور چین قرار گرفته است.برطبق بیانیه ای از وزارت ChinaQuery این کمپانی بزرگترین صادرکننده یوپی اس و باتری یو پی اس کشور چین می باشد.

×

سامانه گفتگوی آنلاین

پاسخگوی سوالات شما هستیم.

×