شرکت رسام یو پی اس : باتری CSB
باتری CSB

کمپانی تولید کننده باتری CSB در سال ۱۹۸۷ به وسیله سرمایه گذاری مشترک مابین کانون فراگیری ویبولتین و مجموعه CSB در شین کوب الکتریک بنیانگذاری گردید. کمپانی CSB Battery کار خود را با دارایی اولیه ۲۵,۵۰۰,۰۰۰ دلار امریکا از ۲۸ نوامبر سال ۱۹۸۶ میلادی در رسته باتریهای خشک سرب اسید با VRLA (سوپاپ تنظیم) شروع کرد. کمپانی CSB یکی از ۱۰ کمپانی عالی در عرصه تولید باتری VRLA در دنیا می باشد و برای وسیع نمودن معامله تجاری خود در سال ۱۹۹۲ شروع به احداث کارخانه تولید باتری در کشور آمریکا نمود. هم اکنون افزون بر دارابودن ۴ کارخانه جداگانه در کشورهای متعدد قبیل کشور تایوان، کشورچین، کشورویتنام و…. دارای دفتر های نظارت ناحیه ای در کثرتی ازکشورهای اروپایی و آمریکا یی و نیز دستگاههای پخش، فروش و پشتیبانی به وسیله عاملان و یا شریکان تجاری خود در متجاوز از ۱۰۰ کشور دنیا می باشد.

این کمپانی جزو تنها شرکت به رسمیت شناخته شده توسط موسسه ROC برای جلوگیری از آلودگی زیست محیطی می باشد و از این لحاظ میتوان جزء نایاب ترین شرکت هایی دانست که در تولید محصولات آلودگی زیستی را در نظر میگیرند. و تاییدیه CTI  از اداره گسترش توسعه تحقیقات تکنیکی آمریکا برای ارائه فناوری باتری CSB را دریافت نموده است

آزمایشات ویژه کاری و گذشته های موجود از مصرف باتری های CSB، روایتی از اولیت چشمگیر در کیفیت و طول عمر تولیدات این کمپانی دارد که برآیندها و مستندات معروفه آن موجود است.

تولیدات کمپانی CSB دارای استانداردهای ISO9001، ISO14001، OHSAS18000، S.A DE C.V، UL، CE می باشد و از طریق کثرتی از صنایع بهره گیرنده از باتری بصورت OEM ارائه می گردد.

تولیدات باتری  CSB

باتری های تولید شده در کمپانی CSB، در انواع و گنجایش های مختلف  برای مصرف های مخابراتی، یو پی اس (ups)، دستگاههای خورشیدی، ژنراتورهای بادی، مصرف های ایمنی و بی شماری از مصارف دیگر مورد بهره جویی قرار می گیرد. متوسط ارائه باتری از وقت بنیانگذاری توسط کمپانی CSB، متجاوز از چهار میلیون در ماه می باشد که در نوع خود بی همتا می باشد.

×

سامانه گفتگوی آنلاین

پاسخگوی سوالات شما هستیم.

×