استابلایزر

گروه هلدینگ رسام یو پی اس

تخصصی ترین مرکز فروش و تعمیر یو پی اس در ایران

تصویر تبلیغاتی سربرگ شرکت هولدینگ رسام یو پی اس
شرکت رسام یو پی اس فروش انواع استابلایزر

آنچه در این مطلب خواهید خواند

STABILIZER

استابلایزر

STABILIZER( تثبیت کننده ولتاژ و کاهنده مصرف برق ):

استابلایزر در واقع محافظی برای مصرف کننده در برابر نوسانات برق میباشد ودر موقع افت ولتاژ برق شهر عمل میکند و افت رو اصلاح میکند و همیشه برق 220 را در خروجی ثابت نگه میدارد .
استابیلایزر سه نوع میباشد :
1_ تکنولوژی رله ای
2: تکنولوژی سروو
3_ تکنولوژی avr

stabilizer

1- تکنولوژی رله ای : این نوع سیستم موقع افت ولتاژ تقریبا رو ده ولت اختلاف عمل کرده و بصورت پله ای نوسانات رو اصلاح میکند.

2- تکنولوژی سروو : این نوع استابیلایزر چنان که از اسمش پیداست بصورت موتوری و سروو کار میکند یعنی یه جورایی میشه گفت بصورت آنلاین افت ولتاژ ها رو اصلاح میکند و مزایایی که نسبت به رله ای دارد این هست که در تکنولوژی رله ای ما تلرانس ده ولت داریم ولی در سری سروو حتی یک ولت اختلاف رو هم همون لحظه جبران میکند .

3- تکنولوژی avr : این نوع سیستم بصورت سوئیچینگ بوده و از ترانس استفاده نمیشود و وزن کمتری نسبت به استابلا یزر رله ای و سروو دارد . تکنولوژی این استا بلایزر تقریبا مانند یو پی اس آنلاین بوده و ورودی برق شهر رو تبدیل به ولتاژ dc میکند و ولتاژ dc رو نهایتا تبدیل به ac میکند در این استا بلایزر هیچ نوسانی به خروجی انتقال داده نمیشود و در مصارف خیلی حساس به نوسان از این نوع استابلایزر استفاده میشود . ولی در مصارف موتور دار پیشنهاد میشود از این نوع استا بلایزر استفاده نشود چون بصورت سوئیجینگ بوده احتمال آسیب دیدن استا بلایزر زیاد میباشد.


استابلایزر ایتالیایی:

استابلایزر کره ای: