استابلایزر eximpower

گروه هلدینگ رسام یو پی اس

تخصصی ترین مرکز فروش و تعمیر یو پی اس در ایران

تصویر تبلیغاتی سربرگ شرکت هولدینگ رسام یو پی اس
شرکت رسام یو پی اس : استابلایزر eximpower

آنچه در این مطلب خواهید خواند

استابلایزر eximpower

استابلایزر eximpower

استابلایزر eximpower
اگزیم پاور

شرکت EximPower (اگزیم پاور )یکی از شرکتهای متشخص اروپایی می باشد که در منطقه توانهای ۱ کیلو ولت آمپر(1kVA)  تا۴٫۸مگاولت امپر(4MVA) تولید یوپی اس و انواع استابلایزر تک فاز و سه فاز را انجام می دهد.

تاسیس

شرکت اگزیم پاور در تاریخ ۱۹۷۶ یعنی 42 سال پیش با شعار طرح ریزی سیستمهای الکترونیکی انرژی پایه گذاری گردیده است و در این زمان تولیدات این کارخانه با دانش فنی و کیفیت شایسته ای پدید آوری می‌شوند.

محل فعالیت شرکت

محل فعالیت این شرکت در شهر ارزو کشور ایتالیا می باشد، شرکت ترکیبی از پژوهش و پیشرفت، با فعالیت پدید ، تولید و فروش با افزون از 150 متخصص خبره در یک کارخانه جدید با عرض 20000 متر مربع قرار گرفته است.

استابلایزر EXIMPOWER

محصولات شرکت

محصولات تولیدی شرکت اگزیم پاور دربر گیرنده منبع تغذیه بی‌وقفه ایستایی ، پویایی و اعتدال ‌کننده‌های ولتاژ ایستایی وسروو ، پدید آوری انرژی تجدید پذیر، منابع های تغذیه مستقیم (DC)، سیستم های مخابرات ، شارژر باطری ها و مبدل می باشد.

استانداردها

تمام محصولات شرکت اگزیم پاور ایتالیا بر پایه استاندارد بین‌المللی ISO کیفیت تولید و پدید آوری گشته اند، در کنار این استاندارد ، گواهی نامه های بین‌المللی ساده سازی فروش  Gost،  Soncap و CE را نیز حاصل کرده است. تمام طراحی و طرح ریزی های شرکت اگزیم پاور این توانایی را دارند که با ممیزه سفارشی و با انعطاف پذیری زیاد پدید آوری و تولید شوند.

نمایندگی ها

علاوه بر 20 منطقه فروش و سری خدمات ، 300 نمایندگی فروش در کشورایتالیا ، بیش از 40 پخش کننده بین المللی و جهانی و 42 سال سنجیدن در طرح ریزی، تولید وپدید آوری و توزیع و پخش در حرفه منبع های تغذیه الکتریسیته، شرکت بزرگ اگزیم پاور متعهد می باشد که الگوریتم های فراگیر انرژی به جهت کیفیت جامع همه برنامه‌های بحرانی را تعهد کند.

گارانتی و خدمات پس از فروش

شرکت رسام یوپی اس انواع استابلایزر اگزیم پاور ایتالیا را با 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می دهد.