یو پی اس های ایرانی , فروش انواع یو پی اس

شرکت رسام یو پی اس : یو پی اس پرسو
یو پی اس پرسو

یو پی اس پرسو

شرکت یو پی اس صنایع پرسو الکترونیک (یو پی اس پرسو) با بیش از دو دهه تجربه فعالیت در زمینه صنایع الکترونیک در سال ۱۳۷۰ تأسیس گردید. این شرکت با داشتن متخصصین و مسئولانی با درجات عالی علمی و تخصصی مرتبط و با سوابق تجربی بسیار بالا، در کلیه سطح های اجرایی و کاربردی آن نیز از آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی ساخت و طراحی دستگاه های الکترونیک بهره می برد.

بطوری که می توان گفت تولیدات این شرکت قادر است در سطوح بالا با همتای خارجی خود رقابت نماید.

در این راستا از سال ۱۳۷۶ برای اولین بار در ایران، طراحی و ساخت انواع  رکتیفایر ،اینورتر،شارژر و یو پی اس های پیشرفته میکروپروسسوری با اقدام به انتقال تکنولوژی از شرکت های POWER COM , ALLIS ELECTRIC تایوان و بسط و توسعه آن و بهره گیری از تکنولوژی و استاندارد های جهانی مطابق با نیاز های جامعه محقق گردیده و هم اکنون بیش از ۳۵۰۰۰ دستگاه از این سری تولیدات در ارگان های مختلف در حال بهره برداری می باشند.

یو پی اس پرسو

مضافاً لازم بذکر است که این شرکت با توجه به سابقه بیش از ۲دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید و فروش انواع سیستم های یو پی اس ، اینورتر، شارژر و باطری عضو دائمی انجمن  یو پی اس سازان، عضو انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران، عضو انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن، انجمن مدیریت ایران و سندیکای صنعت مخابرات ایران می باشد که گویای طیف گسترده فعالیت های تخصصی این شرکت را شامل می گردد.

شرح مختصری از انواع تولیدات و محصولات قابل ارایه شرکت صنایع پُرسو الکترونیک:

یو پی اس پرسو

UPS, INVERTER, CHARGER, RECTIFIER, AC/DC Panel( یو پی اس)

این شرکت یو پی اس  یکی از بـزرگترین تولیدکنندگان انواع (ON LINE, LINE INTERACTIVE,OFF LINE) UPS CHARGER, RECTIFIER, INVERTER و … در ایـران بوده که بصورت تخصصی در این امر فعالیت می نماید.

از طرف دیگر شرکت یو پی اس صنایع پُرسوالکترونیک نماینده انحصاری شرکت ABB/NEWAVE سوئیس در ایران می باشد. یو پی اس های (UPS) ساخت این شرکت از نوع ON LINE با توانهای ۱۰KVA تا ۵۰۰KVA با قابلیتهای منحصر به فرد از جمله راندمان ۹۷%، حداقل حجم و وزن و همچنین قابلیت پارالل شدن نامحدود می باشد. مضافاً شرکت NEWAVE تنها تولیدکننده یو پی اس های (UPS) مدولار سه فاز توان بالا (با مدولهایKVA 10 , 15 , 20, , 25 , 30 , 40 , 50 , 100) در دنیا می باشد.

شرکت NEWAVE یکی از بزرگترین سازنده های اروپایی یو پی اس (UPS) بوده است.

مضافاً این شرکت نماینده انحصاری فروش وخدمات بعد از فروش شرکت Legrand / META SYSTEM ایتالیا که تولید کننده یو پی اس های ON LINE (UPS) ماژولار تک فاز و سه فاز از قدرت ۱۲۵۰V.A تا ۱۲۰KV.A با قابلیت افزایش و کاهش توان در محدوده مذکور در ایران می باشد. در عین حال این شرکت نماینده انحصاری فروش وخدمات پس از فروش یو پی اس های (UPS) صنعتی شرکت Statron سوئیس در توانهای ۲۰-۸۰۰KVA و همچنین شرکت RITAR چین با برند اختصاصی PEC (که مخففPorsoo Electronic Company) جهت تامین باطری های سیلدلیداسید از نوع ۲V و ۱۲V از ظرفیت ۷٫۲AH تا ۳۰۰۰AH در ایران می باشد.

×

سامانه گفتگوی آنلاین

پاسخگوی سوالات شما هستیم.

×