شرکت یوپی اس دلتا-delta

گروه هلدینگ رسام یو پی اس

تخصصی ترین مرکز فروش و تعمیر یو پی اس در ایران

تصویر تبلیغاتی سربرگ شرکت هولدینگ رسام یو پی اس
شرکت رسام یو پی اس : شرکت یوپی اس دلتا-delta

معرفی شرکت یوپی اس دلتا-delta:

شرکت رسام ، یو پی اس دلتا Delta

راه حل های یو پی اس:

اگر کل هزینه وقفه برق را می دانستند، می بایستی یک تصمیم مختلف در مورد ارزش یک منبع تغذیه اضطراری (یوپی اس)مورد اعتماد میگرفتید. اختلال برق، موج و کم وزیاد شدن  ولتاژ حوادثی با بیش از حدود ۶۰ میلیارد دلار ضرر برای بخش تجاری به وجود میاورد. بزرگترین سهم از ضرر و زیان  به دلیل قطع مشتری می باشد.نمایشگاه ها بخش صنعت تنها کمی بهتر با کل تلفات برآورد بیش از ۳۰ میلیارد دلار است. شرکت یوپی اس دلتا فراهم می کند ماموریت راه حل بحرانی منبع تغذیه برای کاربردهای مهم، از جمله یو پی اس و مرکز داده راه حل. حفاظت جامع قدرت با دلتا و ناوگان خود را از راه حل های یوپی اس شروع می شود.

آنچه در این مطلب خواهید خواند

هزینه

تصور کنید یک رویداد پیش بینی نشده، مانند یک فاجعه طبیعی، قابل توجه ناگهانی و بدون هشدار. یکی از ماموریت دیتاسنترها حساس خود را قدرت دست می دهد. این وقفه می تواند زودگذر یا آخرین برای روز. قابلیت های عملیاتی به سخت کار کردن سازمان خود را به توقف حیاتی است. چه چیزی شما را در این وضعیت انجام دهید؟ شما می توانید توانایی شرکت برق به بازگرداندن برق کنترل نیست. با این حال، شما می توانید انتخاب کنید – راست now– برای چنین سناریویی آماده می شود. اگر کل هزینه وقفه قدرت شما می دانستید، به شما در تصمیم گیری های مختلف در مورد ارزش، برق اضطراری حیاتی اعتماد؟ اختلال برق، موج، درک و بیش از حد ولتاژ حوادث برای بیش از حدود ۶۰ میلیارد دلار ضرر برای بخش تجاری تشکیل می دهند.

یو پی اس برای مراکز داده

بزرگترین سهم از ضرر و زیان به دلیل قطع مشتری می باشد.کرایه بخش صنعت تنها کمی بهتر با کل تلفات برآورد بیش از ۳۰ میلیارد دلار است. شرکت یو پی اس دلتافراهم می کند ماموریت راه حل بحرانی منبع تغذیه برای کاربردهای مهم، از جمله یو پی اس و مرکز داده راه حل. حفاظت جامع قدرت با دلتا و ناوگان خود را از راه حل های یو پی اس شروع می شود.

شرکت یوپی اس دلتا-delta

خانواده UPS Modulon(یو پی اس ماژولان)
خانواده Modulon ویژگی های سه فاز معماری مدولار برای نیازهای رتبه قدرت بالا ۲۰kVA و پشتیبانی دیتاسنترها، تجهیزات شبکه اواسط بزرگ، مراکز ذخیره سازی داده ها و مراکز بازیابی فاجعه مالی. ویژگی های اصلی Modulon خانواده طراحی مدولار و مقیاس پذیری آن است. این اجازه سرمایه گذاری اولیه نسبتا کم در سیستم های یو پی اس بر اساس نیازهای فعلی، که باعث کاهش هزینه کل مالکیت، حداکثر بهره وری و را آسان می کند به عنوان تقاضا افزایش رشد

شرکت یوپی اس دلتا-delta

دلتا یو پی اس – خانواده Amplon

۱kVA یا بالاتر، یو پی اس تک فاز

Amplon خانواده UPS سری دلتا ارائه می دهد دو تبدیل سیستم های تک فاز یو پی اس برای نیازهای رتبه قدرت بالا ۱kVA که به دستگاه های شبکه کوچک، سیستم های امنیتی و نظارت و سیستم های بوص حمایت متوسط. شامل سری E از درست آنلاین تبدیل دو UPS های سری، فراهم می کند که مدت زمان طولانی تهیه پشتیبان. سری N، فراهم می کند که قدرت مداوم و پایدار به بارهای بحرانی. و سری RT با حفاظت تمام وقت و ضریب قدرت خروجی iTHD کم در یک قفسه و یا برج پیکربندی.

مقرون بصرفه

کلمه Amplon (+ کافی در)، نشان دهنده ثبات کافی، که توصیف این سیستم یو پی اس – آن را حداکثر فضا و مزایای اقتصادی است. سیستم های Amplon می کامل راه حل مدیریت قدرت برای کوچک برای شرکت های متوسط، و همچنین به عنوان موسسات مالی، ادارات دولتی و مراکز پزشکی.Amplon سری ارائه راه حل محافظ برق با بالاترین فضا و مزایای هزینه