باتری narada

گروه هلدینگ رسام یو پی اس

تخصصی ترین مرکز فروش و تعمیر یو پی اس در ایران

تصویر تبلیغاتی سربرگ شرکت هولدینگ رسام یو پی اس
شرکت رسام یو پی اس : باتری narada

آنچه در این مطلب خواهید خواند

باتری narada

باتری narada

باطری نارادا

فعالیت شرکت نارادا

باتری نارادا در اوایل سال ۱۹۹۴ میلادی در هانگژوی چین تاسیس شده است و بعد از گذر ۵ سال از فعالیت خود در عرصه تولید باطری یوپی اس و باتری صنعتی موفق به در اختیار گرفتن بخش چشمگیری از بازار گردید .

تولیدات

تولیدات این کمپانی حاوی تولید باتری های یوپی اس با طول عمر مختلف و تولید باتری های مورد احتیاج در صنعت و نیز تولید باطری با کیفیت زیاد برای عرصه های متفاوت می باشد.

نمایندگان

شرکت باتری ناردا یکی از عظیم ترین تولیدکنندگان باطری در آسیا می باشد و در بیش از ۸۰ کشور، از جمله کشورهای جنوبی شرق قاره آسیا، اروپا، هندو عمده کشورهای خاورمیانه تولیدات خود را عرضه می کند.

طراحی

باتری های نارادا بر پایه آخرین دانش فنی تولید شده و مطابق با استاندارد های بین المللی طرح ریزی و ساخته شده اند.

تولید

تولیدات عمده شرکت باتری نارادا حاوی باتری‌های سرب اسیدی از نوع VRLA ها، سل‌ ، باتری‌ لیتیوم یونی و اجزاء و سامانه های فرعی مرتبط با آنها می‌باشند.

کاربرد

این تولیدات به طور وسیع در صنعت مخابرات، برق، خطوط راه ‌آهن و دیگر صنایع زیربنایی مورد استفاده قرار می گیرند و نیز به سبب ذخیره ثمربخش و پرقدرت انرژیهای تجدید‌پذیر دستاوردی از انرژی فتوولتائیک و نیروگاه‌های بادی مورد توجه قشر وسیعی از مردم می باشند.

مشتری مداری

شرکت باطری نارادا تمرکز بسیاری بر پژوهش و توسعه تکنولوژیکی جهت پرورش رشد خود و ارائه راهکارهای مبتکرانه برای مشتریانش دارد.

خدمات پس از فروش

شرکت باتری نارادا جهت فراهم سازی نیازهای مشتریان خود، شبکه‌ وسیع جهانی فروش و خدمات پس از فروش ایجاد کرده است و فعالیت‌های وسیعی درکشورهای آرژانتین ، مالزی ، فیلیپین ، سنگاپور و ایالات متحده امریکا با پشتیبانی توانمند ایجاد کرده و بدینوسیله امکان تحویل فوری و باکیفیت تولیدات خود را در بیش از ۱۵۰ کشور جهان مهیا نموده است.

آمپر های موجود

  باتری های نارادا سری GP  در ولتاژ و آمپرهای مختلفی بشرح ذیل به مصرف کنندگان عرضه می گردند:

باتری۲  ولت : از ۲۰۰ آمپر تا ۳۰۰۰ آمپر
باتری ۶ و ۱۲ ولت : از ۱٫۳ آمپر تا ۲۵۰ آمپر