باتری rocket

گروه هلدینگ رسام یو پی اس

تخصصی ترین مرکز فروش و تعمیر یو پی اس در ایران

تصویر تبلیغاتی سربرگ شرکت هولدینگ رسام یو پی اس
شرکت رسام یو پی اس : باتری کره ای ، باتری rocket

آنچه در این مطلب خواهید خواند

باتری rocket

باتری rocket

باطری یو پی اس راکت

کمپانی SEBANG Global Battery سرشناس ترین شرکت تولید کننده باتری در کشورکره‌جنوبی می باشد که در می سال ۱۹۵۲ میلادی تولید تجهیزات تغذیه و باطری خود را با نام تجاری راکت (Rocket) آغاز نمود.

اخیراٌ این شرکت با پایبندی بر حفظ محیط زیست ، به دنبال گسترش فن آوری تولید و افزایش طول عمر باطری‌های خود  و عرضه با کیفیت ترین محصول می‌باشد.

از همان آغاز تولیدات این مجموعه از نظر کیفی و استاندارد بین المللی دارای بیشترین سطح ممکن در بین محصولات همسان را دارا بودند.

کیفیت باتری های راکت

کمپانی باتری راکت( Rocket ) با صادرات باطری های باکیفیت تولیدی خود به کشورهای اروپایی توانست مدعی بی پروایی برای تولید کنندگان بزرگ باطری در کشورهای اروپایی گردد.

ضمناٌ تولیدات این کمپانی در عرصه تولید باطری برای وسایل خودرویی و نیز تجهیزات نظامی را هم شامل میشوند.

طول عمر باتری راکت

محصولات این کمپانی با طول عمر متوسط می باشند.

باطری سرب اسید راکت

باتری‌های سرب اسید تولید شده در شرکت باطری راکت( Rocket) در ۳ نوع ESH، ES و ESL با پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز دنیا برای طیف وسیعی از کاربردها طرح ریزی و تولید شده‌اند.

آلیاژ باتری یو پی اس راکت

بکارگیری از آلیاژ کلسیم با خالصیت منحصر بفرد و بالا سبب طول عمری بالا برای  باتری‌های راکت و نیز کارکرد خوب آنها در شرایط پیرامون مختلف شده است.

بهترین گزینه

این نوع و سری از باطری‌ها مخصوص مرتبه دفعات شارژ و دشارژ زیاد طرح ریزی شده و مناسبترین گزینه برای قطعی‌ و گسستگی های پیاپی برق می‌باشند.

ساختار باتری یوپی اس راکت

قالب مخصوص و بکارگیری از اپوکسی آب‌بند، تماماٌ از نشت الکترولیت ممانعت نموده و باطری را بی‌نیاز از بازبینی و نگهداری (maintenance-free) می‌نماید.

شارژ مجدد عالی

شارژ مجدد خوب بعد از دشارژهای طولانی مدت از منحصر بفردترین ویژگی این باطری‌ها به حساب می آید.

ظرفیت باتری یوپی اس راکت

کاهش ظرفیت باتری بعد از سال پنجم در سری ESL نسبت به سری ESH کمتر می باشد برای مثال در سال هشتم با محیطی با شرایط دمایی ۲۵ درجه سلسیوس باطری سری ESH تقریباٌ به ۶۵/. ظرفیت نامی خود می‌رسد در صورتیکه باطری راکت سری ESL در همین مقدار زمان تقریباٌ ۸۰/. ظرفیت نامی خود را دارا می باشد.