پنل های خورشیدی Canadian

پنل های خورشیدی Canadian

پنل های خورشیدی Canadian
شرکت سولار Canadian

سولار کانادا

دکتر شان Xiaohua شرکت اکتشافی شرکت کانادایی را در اکتبر سال 2001 تاسیس کرد و از اکتبر 2001 تا کنون مدیر اجرایی و  مدیر عامل این شرکت بوده است.

تاریخچه شرکت

پیش از تاسیس شرکت خورشیدی کانادا، دکتر شان، در سیستم های اتوماسیون سیستم های وارز (ATS)، کمبریج، انتاریو کانادا از سال 1998 تا 2001، جایی که او مسئولیت های مختلف در ATS و شرکت های وابسته خود را در کسب و کار انرژی خورشیدی، Matrix و Photowatt International SA از جمله مدیر سیلیکون، مدیر برنامه ریزی استراتژیک و توسعه کسب و کار و معاون فنی، از شرکت Photowatt International SA از سال 1996 تا 1998، دکتر شان به عنوان یک دانشمند تحقیقاتی در انتاریو هیدرو (در حال حاضر تولید برق در انتاریو) کار کرده و در آنجا به عنوان یک رهبر فرایند در زمینه توسعه فن آوری خورشیدی Spheral، یک فناوری اختصاصی خورشیدی که انتاریو هیدرو از Texas Instruments به دست آورد.

پنل های خورشیدی Canadian

تحت رهبری دکتر شان، شرکت کانادایی خورشیدی در سال 2006 شرکت NASDAQ در فهرست سهامی عام شد و به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فتوولتائیک محصولات خورشیدی و توسعه دهندگان پروژه های خورشیدی در جهان تبدیل شده است.

محصولات

در تاریخ 31 دسامبر 2017 شرکت کانادایی خورشیدی، بیش از 26 گیگابایت خورشید را به هزاران مشتری در بیش از 100 کشور تحویل داده است. شرکت و شرکت های تابعه آن نیز بیش از 3.8 گیگاوات برق نیروگاه خورشیدی، به شبکه متصل شده اند. این نیروگاه های خورشیدی در کانادا، ایالات متحده آمریکا، ژاپن، چین و انگلستان واقع شده اند. این شرکت همچنین نیروگاه های خورشیدی را در مکزیک، برزیل، هند و نامیبیا توسعه داده و ساخت.

پنل خورشیدی کانادا

تولیدات این کمپانی تحت استاندارهای بین الملی IEC61215 & IEC61730 می باشد ودارای تاییدیه  TUV, CE, UL, MCS, CQC, CEC, IEC ,ISO برای تولیدات خود می باشد.

×

سامانه گفتگوی آنلاین

پاسخگوی سوالات شما هستیم.

×