استابلایزر Ariston

گروه هلدینگ رسام یو پی اس

تخصصی ترین مرکز فروش و تعمیر یو پی اس در ایران

تصویر تبلیغاتی سربرگ شرکت هولدینگ رسام یو پی اس
شرکت رسام یو پی اس : استابلایزر Ariston
استابلایزر Ariston

آنچه در این مطلب خواهید خواند

استابلایزر Ariston

استابلایزر Ariston

محصولات شرکت آریستون دارای استانداردهای CE و iso9001 اروپا بوده و هم اکنون به بیش از 70 کشور جهان صادر می گردد.

طول عمر

تولیدات شرکت آریستون دارای کیفیت متمایز با طرح ریزی اختصاصی جهت عملکرد مستمر با طول عمر دست کم 10 سال بدون ایراد می باشد.

خط تولید

شرکت آریستون تجهیز شده به 5 خط تولید عالی در پدید آوری محصولات اتوماسیون صنعتی و استابلايزر می باشد که 2 خط تولید آن به گونه تماما هوشمندانه در حال تولید و پدید آوری استابلايزر های سرو موتوری با كيفيت عالی می باشند.

صفحه نمایش

ترانس برق خانگی آریستون در کلیه رنج ها تجهیز شده به صفحه نمايش و با هسته داخلی کاملا مسی با سيستم محفاظتی ولتاژ و جريان.

مجهز به سیستم میکروپروسسوری:

این سیستم در استابلایزر آریستون بطورهوشمندانه  رفتار می کند و کارکرد آن به این صورت می باشد که در هنگام تغییر ناگهانی ولتاژ ورودی ( افزایشی و یا کاهشی ولتاژ) با فرمان دادن به سرووموتور ولتاژ خروجی ثابت، بدون اغتشاش ونویز و کاملا سینوسی را تولید می کند.

هسته سراسر مس:

بکارگیری از هسته مسی در استابلایزرهای آریستون سبب ازدیاد راندمان و عملکرد دستگاه می شود.

کیفیت:

مس بکارگرفته شده در استابلایزر آریستون بطور خالص و بدون هیچ آلیاژ اضافی می باشد که خود این امر عملکرد و کیفیت دستگاه را به  درصد 100می رساند.

دقت زیاد:

استابلایزر آریستون با دقت خیلی زیادی کار می کند. حساسیت این استابلایزرها بر رویv 0.1 می باشد یعنی با تغییر ولتاژ ولو به میزان 0.1 ولت دستگاه عکس العمل نشان می دهد.

قابلیت تنظیم

نیزاستابلایزر آریستون قابل تنظیم ارور در بعد های 1% و 3% و 5% در خروجی و بگونه مطلوب می باشد.

سامانه خنک کننده:

در فرم و قالب استابلایزرهای آریستون به صورت خلاقانه سامانه خنک کننده جاسازی گشته که در هنگام افزایش دما از میزان مجاز فن بطور خودکار فعال شده تا به قطعات داخلی دستگاه آسیبی وارد نگردد.