یو پی اس یوپی اس

فروش و تعمیر یو پی اس، قیمت یو پی اس،یو پی اس

شرکت رسام : یو پی اس یوپی اس

یوپی اس

یو پی اس یوپی اس

UPS در حقیقت مخفف عبارت Uninterruptible power supply ،به معنای منبع تغذیه بی وقفه (یو پی اس) است.
یوپی اس یک منبع تغذیه الکترونیکی می باشد که وظیفه عمده آن ، فراهم نمودن بی وقفه توان مورد احتیاج بار مصرفی می باشد ، این دستگاه مابین برق شهری و مصرف کننده قرار گرفته علاوه بر تثبیت و تنظیم برق شبکه، مانع از ورود نویز و اغتشاشات شبکه به تجهیزات حساس مصرف کننده می گردد . نیز یو پی اس مانند منبع توان بدون وقفه با بهره گیری از انرژی ذخیره شده در باتری یو پی اس ، برق مورد احتیاج لوازم مصرف کننده برقی را فراهم می نماید .

انرژی پشتیبان

در حقیقت بکارگیری از یک انرژی پشتیبان همچون دستگاه تامین کننده انرژی بدون وقفه (UPS) به شما این توانایی را می دهد که بر بیشتر مشکلات ناشی از برق شهر فائق آیید و نیز محافظت در مقابل قطع و گسستگی کلی برق را هم بدست آورید.
شما می توانید سطوح مختلفی از حفاظت را در برابر مشکلات برق شهری برای سیستم خود برای پیشگیری از تخریب و یا از دست دادن اطلاعات به کار گیرید.

از نگاه دیگر برای اهمیت سیستم دستگاه یو پی اس میتوان به وجه اقتصادی آن توجه کرد .

شما یک خط تولید یا یک مرکز تجاری کوچک را در نظر بگیرید که در صورت تعطیل شدن فعالیت آنها حتی برای یک دقیقه احتمال دارد که ضررهای بسیاری به مجموعه وارد گردد.به همین علت با استفاده از یک سیستم منبع تغذیه بی وقفه مناسب مانند یو پی اس های APC و یا EXIMPOWER  و MAKPOWER میتوان از وارد شدن خسارات مالی جلوگیری به عمل آورد.

مسائل و مشکلاتی که نگرانی اصلی کاربران یو پی اس می‌باشند :

سخت‌افزار کامپیوتری از تولید و محصول کمکی مفید به یک منبع ICT آن‌لاین تبدیل شده است که برای بقای اکثر سازمان‌ها الزامی می‌باشد. نقشیو پی اس ها مطابق با آن در حمایت از این منبع در مقابل تهدید اختلالات نیرو در کابل‌ها و قطعی برق به یک موضوع مهم تبدیل شده است. با این وجود حتی اگرچه تصور می‌شود که یوپی اس ها این مسئولیت را افزایش داده است، کاربران‌شان باعث شده است که با اعتبار بیشتر، کارآیی بیشتر، روندهای کم‌هزینه‌تر و انعطاف‌پذیری بیشتر از قبل، عمل کنند.

یو پی اس یوپی اس

شرکت عرضه‌ی نیروی بدون قطعی (بی‌وقفه) –یو پی اس-اخیراً یک بررسی را انجام داده است تا مشخص شود که کدام مسئله‌ی نیرو، دقیقاً مشکل اپراتورهای مرکز داده می‌باشند و چگونه آنها از عرضه‌کنندگان UPS خود برای پاسخ انتظار دارند. یک نگاه اجمالی به نتایج تحقیق و اولویت‌های پاسخ‌دهندگان و همچنین چگونگی فراهم آوردن پاسخ توسط تکنولوژی‌های یو پی اس و عرضه‌کنندگان آنها، اصول کلی برای رسیدن به ساختارها و طرح‌های یو پی اس مفید در آینده مطرح شده است که بهترین سازگاری و تناسب را با روندهای تکنیکی و تجاری امروزی دارند.

شرکت عرضه‌ی نیروی برق بی وقفه mak power (شرکت یو پی اس) اخیراً یک بررسی را انجام داده است تا مشخص شود که کدام مسئله‌ی نیرو، دقیقاً مشکل اپراتورهای مرکز داده می‌باشند و چگونه آنها از عرضه‌کنندگان یوپی اس خود برای پاسخ انتظار دارند. یک نگاه اجمالی به نتایج تحقیق و اولویت‌های پاسخ‌دهندگان و همچنین چگونگی فراهم آوردن پاسخ توسط تکنولوژی‌های یو پی اس و عرضه‌کنندگان آنها، اصول کلی برای رسیدن به ساختارها و طرح‌های یو پی اس مفید در آینده مطرح شده است که بهترین سازگاری و تناسب را با روندهای تکنیکی و تجاری امروزی دارند.

اعتبار یکی از اصول اساسی می‌باشد زیرا اگرچه بارها دارای رشد سریع می‌باشند و به موضوعات مهم تبدیل شده‌اند، نیروی کابل‌های الکتریکی اعتبار کمتری دارد و هیچ پیشرفتی در سال‌های موجود صورت نگرفته است. در حدود بیش از ۷۵٪ پاسخ‌دهندگان به تحقیق بیان کرده‌اند که سیستم یو پی اس شان از تجهیزات اصلی در طی افزایش ولتاژ نیرو در ۱۲ ماه گذشته حمایت کرده است، در حالیکه ۷۸٪ عقیده داشتند موقعیت نسبت به ده سال بعدی، بدتر هم خواهد شد. این دلیل خوبی برای بیان این عقیده می‌باشد که ۱۹ گیگاوات ظرفیت تولید تا سال ۲۰۱۸ کاهش خواهد یافت زیرا ایستگاه‌های نیروی هسته‌ای، نفتی و زغالی بسته می‌شوند. جایگزینی دوره‌ای این با منابع نیرو طبق قانون مربوط به حفاظت محیط‌زیست یک چالش مطابق با سازمان انرژی و تغییرات آب و هوایی خواهد شد.

این می‌تواند باعث مقیاس‌بندی نیرو و قطعی‌های احتمالی شود.

افزایش هزینه‌های انرژی هم نگرانی اصلی ۸۰ درصد پاسخ‌دهندگان می‌باشد زیرا تصور می‌کنند که تأثیر مقیاس‌بندی تقاضا و هزینه‌های مربوط به هر واحد، دو برابر شده است. کاهش وابستگی به کربن هم به یک اولویت در حال افزایش تبدیل شده است و اساساً حاصل قوانینی مثل طرح کارایی انرژی CRC می‌باشد که به امور مالی و شدت سازمان‌ها به علت عدم اجرای اصول و سیاست‌های مربوط به محیط‌ زیست آسیب خواهدرساند.

کاهش هزینه

تحقیق نشان می‌دهد که اخیراً ۶۳ درصد کاهش هزینه به علت کاهش مصرف نیرو می‌باشد در حالیکه ۲۷ درصد به علت کاهش وابستگی به کربن می‌باشد. خرید تجهیزات اصلی توسط کاربران هم تاثیر گذار بوده است و ۸۲ درصد پاسخ‌دهندگان کارایی انرژی را به عنوان فرضیه‌ی اصلی خرید مطرح کرده‌اند. این شامل یو پی اس می‌شود که تقریباً ۵۴ درصد گزارش کرده‌اند که سیستم‌های یو پی اس مدرن که با فرضیات مربوط به شرایط محیطی طراحی و ساخته شده‌اند، به صورت مشخصی به مسائل مصرف نیرو و تجهیزات‌کننده در سازمان‌ها پاسخ داده‌اند.

یو پی اس یوپی اس

تکنولوژی بدون ترانسفورماتور در مرکز طرح یو پی اس مدرن قرار دارد.

تاثیر فوری آن باعث افزایش کارایی انرژی تا حدود ۵ درصد کل میزان بار یو پی اس شده است.

این به صورت بالقوه‌ای هزینه‌های مصرف انرژی را کاهش می‌دهد. UPS های بدون ترانسفورماتور یک عامل نیروی ورودی خیلی ثابت و زیاد را ارائه می‌کنند که باعث کاهش هزینه‌های نیروی الکتریسیته و جریان ورودی شده است.

یو پی اس یوپی اس

فعالیت و اجرای طرح‌های بدون ترانسفورماتور ممکن است مزایای دیگری از طریق کاهش اندازه و وزن داشته باشد.

یک KVA UPS 120 به عنوان مثال می‌تواند به صورت یک واحد kg263 با اندازه‌ی m242/0 اجرا شود به عوض اینکه یک دستگاه m232/1 با وزن kg1200 نصب شود. این تأثیر زیادی روی حفاظت نیرو هم دارد زیرا سیستم‌های یو پی اس-UPS می‌توانند مجموعه‌های الگوهای دارای نیروی فعال در حالت موازی را تنظیم کنند به عوض اینکه واحدهای دارای شرایط یکنواخت را تنظیم کنند. چنین طرح‌هایی باعث افزایش اعتبار از طریق انعطاف‌پذیری بیشتر در مقابل افت عملکرد می‌شود و قابلیت دسترسی افزایش می‌یابد.

انعطاف پذیری

انعطاف‌پذیری در مقابل افت افزایش یافته است زیرا مدل‌های دارای قطعات بیشتر می‌تواند به راحتی در طرح اضافی N+1 یا حتی N+N ساخته شوند. به عنوان مثال یک بار KVA100 می‌توانند توسط یک یو پی اس قطعه‌ای دارای شش قطعه‌ی KVA20 حمایت شود. یوپی اس می‌تواند بطور کامل از بار اصلی حمایت کند حتی اگر یک قطعه افت داشته باشد. در این حالت UPS نسبت به افت عملکرد انعطاف‌پذیر می‌باشد. طرح قطعه‌ای باعث افزایش قابلیت دسترسی یو پی اس می‌شود زیرا یک قطعه‌ی دارای ایراد می‌تواند به سرعت جایگزین شود و این کار در حدود نیم ساعت طول می‌کشد،در مقایسه با شش ساعتی که برای تشخیص و تعمیر سطح ترکیبی مورد نیاز میباشد.

قطعات همچنین می‌توانند hot swapped باشند، بدون اینکه به تبدیل بار اصلی به کابل‌های موجود نیاز داشته باشد.

قابلیت دسترسی توسط ارتباط بین میزان زمان میانگین بین افت‌های عملکرد(MTBF)و زمان میانگین برای تعمیر (MTTB) توصیف می‌شود،بنابراین کاهش MTTR باعث افزایش قابلیت دسترسی یو پی اس می‌شود. سیستم‌های بدون ترانسفورماتور هم باعث افزایش اعتبار باتری از طریق استفاده از نیروی DC-DC می‌شوند که افزایش AC را از میان می‌برد که علت اصلی افت عملکرد باتری‌های دارای نیروی کم‌تر می‌باشد.

هرچند این پیشرفت سخت‌افزاری شکل گرفته است. کاربران عقیده دارند که اعتبار کلی منابع یو پی اسUPS شان، توسط کیفیت بسته‌ی عرضه‌کننده‌ی یو پی اس کنترل می‌شود. در حدود ۹۰ درصد پاسخ‌دهندگان در بررسی، عقیده دارند که حفاظت و ضرورت برای ارائه‌ی خدمات، از جمله عوامل مهم سخت‌افزاری برای تجارت می‌باشند. در حقیقت کیفیت خدمات به یک عامل برای انتخاب سخت‌افزار یو پی اس تبدیل شده است. عرضه‌کنندگان باید شایستگی توصیه و ارائه‌ی طرح‌های یوپی اس را به صورت موثر و سازگار با نیازهای کاربران داشته باشند به عوض اینکه فقط تولیدات بیان شده در کاتالوگ فروش‌شان را به فروش برسانند.

یو پی اس یوپی اس

حفاظت و بقاء: سیستم‌های حفاظت از نیروی توزیع شده

مراکز داده در حال رواج بیشتر می‌باشند زیرا آنها به شرکت‌ها اجازه می‌دهند که منبع سرور اصلی‌شان را که در حال افزایش می‌یابد تعیین محل کنند و در یک حوزه‌ی مدیریتی این کار انجام می‌گیرد که می‌تواند به صورت ایمن هر دوی حمایت الکتریکی و فیزیکی را فراهم آورد. به هر حال مرکز داده، تنها بخشی از منبع ICT یک شرکت می‌باشد، بقیه در طی حوزه‌ی عملکردی به شکل ایستگاه‌های کاری و حتی اتاق‌های سرور محلی توزیع شده‌اند.

همه‌ی این تجهیزات ICT به حفاظت، نیروی مشخص با قابلیت دسترسی مناسب به چرخه‌های ویژه‌اش، نیاز دارند.

به هر حال، این نیروی ویژه امکان دارد در حوزه‌های مختلف یک بخش متفاوت باشد.

Kenney Green، مدیر حمایت فنی در شرکت عرضه‌ی نیروی بی‌وقفه(یو پی اس)، شرکت Kohler به بررسی چگونگی استراتژی حفاظت نیروی موثر و کلی پرداخته است که می‌تواند توسط استقرار UPSهای مناسب برای هریک از این تقاضاهای توزیع شده و متفاوت برای حفاظت نیرو، توسعه یابد.

زیر ساخت IC

امروزه، سازمان‌ها به صورت کلی به زیرساخت ICT شان برای انجام فعالیت‌های روزمره و استراتژی‌های حمایت از تصمیم‌گیری وابسته می‌باشند. برای یک فعالیت بزرگ این می‌تواند شامل چندین خوشه از ایستگاه‌های کاری در داخل سازمان باشد که در سراسر بخش توزیع شده‌اند و توسط اتاق سرور یا مرکز داده خدمات‌رسانی می‌شوند. همه‌ی این تجهیزات پردازش داده، به همراه سخت‌افزار شبکه که مجاز به ایجاد ارتباط می‌باشد، باید با یک نیروی مناسب و بدون وقفه تغذیه شوند و این کار باید به صورت مدام باشد. یک راه‌حل برای نیروی برق بدون وقفه، نصب یک سیستم بزرگ یو پی اس می‌باشد که تجهیزات ICT را در داخل مرکز داده و در طی بخش تغذیه می‌کند.

به هر حال مشاهده خواهیم کرد که یک سیستم منفرد ممکن نیست موثرترین روش برای کاهش هزینه‌ها و فراهم آوردن راه‌حل دسترسی کامل و قابل قبول به نیرو باشد. هرچند می‌تواند از طریق ایجاد یو پی اس خیلی مناسب تضمین شود و بار اصلی و بحرانی، سرمایه‌گذاری مورد نیاز را تضمین خواهد کرد.

یو پی اس یوپی اس

خرید یک یو پی اس و نصب آن باعث شکل‌گیری قابلیت دسترسی مناسب به مقتضیات توان و نیروی اصلی و بحرانی در محل خواهد شد و به صورت دقیق توصیف می‌کند که منظور ما از بخش بحرانی، چه نوع بخشی می‌باشد.

یو پی اس یوپی اس

سطوح قابلیت دسترسی

سازمان Uptime این موضوع را با توصیف چهار سطح قابلیت دسترسی مخاطب قرار داده است.

این به سطوح ایجاد طرح‌های اضافی در مرکز داده و مسیرهای توزیع مرتبط می‌باشد و به عنوان خط‌مشی کلی برای سازمان‌هایی که در جستجوی راه‌حل مناسب برای این نوع فعالیت‌ها می‌باشند، کاربرد دارد. به عنوان مثال سطح II برای فعالیت‌هایی مثل مراکز داده‌ی چندبخشی، شرکت‌های اینترنتی بدون تعهدات به کیفیت خدمات یا شرکت تجاری کوچک با مقتضیات IT محدود به فعالیت نرمال در ساعات کاری مناسب می‌باشد. برعکس سطح IV برای شرکت‌های بین‌المللی بزرگ که دارای ۷/۲۴ خدمات آن‌لاین می‌باشند مثل تجارت الکترونیک، یا شرکت‌های اینترنتی با کیفیت زیاد و تعهدات به خدمات، کاربرد وسیعی دارد.

مثال

با این وجود تجزیه و تحلیل یک بخش واقعی می‌تواند نشان دهد که هیچ یک از بخش‌های زیرساخت ICT دارای سطوح دسترس یکسان نمی‌باشند. به عنوان مثال مرکز داده یا اتاق سرور می‌تواند در سطح II باشد، در حالیکه بعضی از ادارات یا ایستگاه‌های کاری‌شان می‌توانند دارای رویه‌ی بحرانی کمتر از ۷/۲۴ باشند و این سطح اضافی کمتر را نشان می‌دهد. این می‌تواند باعث کاهش بار در ups سطح II مراکز داده شود و مقتضیات اندازه و هزینه و خنک کردن تجهیزات کاهش می‌یابد.

یو پی اس یوپی اس

یک مقیاس از راه‌حل‌های یو پی اس

وقتی این مسیر نیروی توزیع شده انتخاب می‌شود.

راه‌حل‌های یو پی اس می‌توانند انتخاب شده و در حوزه‌های مختلف و کاربردهای مختلف در طی بخش مقیاس‌بندی شوند و از ایستگاه کاری منفرد تا شبکه‌های اداری تکمیل شده، رده‌بندی شوند. سیستم یو پی اس میکرو یعنی VA250 می‌تواند خریداری شود و از یک ایستگاه کاری PC منفرد حمایت کند. این‌ها به صورت نرمال در مورد برج کوچک نیرو کاربرد دارند و به یک محیط اداری، دارای تجهیزات ایستگاه کاری PC مرتبط می‌شوند. آنها به سوکت کابل‌های استاندارد بریتانیایی متصل می‌شود و یک IEC مشابه با سوکت کابل PC مشتری را فراهم می‌آورند. باتری پشتیبان هم در ساختار UPS در نظر گرفته شده است. تنظیم ارتباطات پروتکل مدیریت شبکه‌های ساده (SNMP) ین UPS و کامپیوتر، یا نرم‌افزار خودکار، باید عملی باشد.

یو پی اس یوپی اس

سیستم‌های کوچک UPS دارای VA2000-500 هم در دسترس قرار دارند.

مثل سیستم‌های میکرو این اجزای قابل حمل از تجهیزات اداری، با افزایش میزان خود باعث عرضه به سرورهای فایل‌ها و ایستگاه کاری کامل شده و دارای یک PC و تجهیزات جانبی‌اش، شده است و جدای از پرینترهای لیزری که می‌توانند اختلالات هماهنگ را در خروجی UPS بوجود آورند. اتصالات نیرو معمولاً با رابط‌های استاندارد انجام می‌گیرد. یو پی اس دارای چندین رابطه برای ادغام چندین بخش فرعی در ایستگاه می‌باشد و توسط فیوز یا قطع‌کننده‌ی مدار داخلی حمایت می‌شود. به صورت نرمال، در این سطح از نیرو باتری‌ها در بخش UPS قرار داده می‌شوند اما یک باتری می‌تواند افزوده شود اگر میزان بار به پشتیبان باتری بیشتری (به صورت خودکار) نیاز داشته باشد. مثل سیستم‌های میکرو، ارتباطات SNMP یا نرم‌افزار خودکار می‌توانند به عنوان ابزار مدیریتی در سیستم مورد استفاده قرار گیرند.

انواع یو پی اس اداری و سرور

همچنین سیستم‌های یو پی اس از KVA10-3 وجود دارند مثل Power WAVE 1000 و MINI Power Plus که برای حمایت کامل از شبکه‌های اداری، جایگاه‌های سرورهای کوچک یا مراکز ارتباطی به عوض ایستگاه کاری منفرد طراحی شده‌اند. آنها از طرح‌های نصب شده‌ی سیمی به کابل‌های عرضه شده به عوض واحدهای رومیزی یا قابل حمل تشکیل شده‌اند و سیستم‌های بزرگتر امکان دارد در ورودی ۳ فاز و خروجی‌های سه فاز عمل کند. به هر حال وقتی میزان نیرو به ۱۵ یا KVA20 می‌رسد، امکان دارد باتری‌ها در یک جایگاه مجزا در نزدیکی واحد UPS قرار گیرند. اکثر تولید کنندگان UPS رده‌ی مشترک یو پی اس و محفظه‌ی باتری یو پی اس را ارائه می‌کنند و یک ظاهر زیبا برای نصب UPS در داخل اتاق‌های سرور فراهم می‌آورند

یو پی اس یوپی اس

ویژگی های  یو پی اس برای اپراتورهای مرکز داده‌ای(یو پی اس دیتا سنتر):

اپراتورهای مرکز داده‌ای امروزه، از سیستم‌های یو پی اس خود، انتظارات زیادی دارند.

از آنجایی که شبکه‌ ملی، مدام، هشدارهایی درباره تأمین ارائه می‌کند و با هزینه روزافزون برق و مقررات محیطی، تنها تکنولوژی UPS، کارآمد و بسیار پیشرفته مناسب این محیط‌های بحرانی تلقی می‌شود. بنابراین از آنجایی که UPSL، نظرسنجی مرکز داده‌ای ۲۰۱۲ خود را آغاز می‌کند، بررسی نتایج مطالعه سال قبل برای پیش‌بینی نحوه تغییر شرایط و نحوه دستیابی اپراتورهای مرکز داده‌ای به یک ترتیب مناسب وضعیت جاری حائز اهمیت است.

یو پی اس یوپی اس

یک دهه، زمان طولانی برای هر فردی است که در کتابش درباره تجهیزات IT سخن می‌گوید.

سخت‌افزار کامپیوتری امروزه ویژگی بسیار متفاوتی نسبت به ۱۰ سال قبل می‌باشد و توسعه تولیدات IT جدید بطور مستقیم و غیرمستقیم در آن دوره بر مراکز داده‌ای تأثیر گذاشته است. IT از ساده، اغلب ناکام متحول ده است و به بازده منبع ضروری کمک می‌کند و برای بقای سازمان حیاتی است. این تحول تکنولوژیکی پیوسته اثری بر روی نقش منبع‌های برق غیرقابل وقفه (UPS) داشته‌اند. در حالیکه زمانی UPS برای حمایت تعطیلی به موقع و مطبوع تجهیزات ICT و دستگاه آلات کارخانه‌ای و صنعتی به کار رفته است، امروزه نقش آن هم راستا با اهمیت تجهیزات آن‌لاین ۲۴/۷/۳۶۵ افزایش یافته است.

این بدان معنی است که سیستم‌های UPS جاری، بویژه در حوزه DC، اغلب برای مدیریتی تغییر از برق شاه خط به ژنراتور و بازگشت به شاه خط وقتی برق وصل می‌شود، بکار برده می‌شوند. بعلاوه، یو پی اس انتظار می‌رود، شاه خط‌ها را جهت اطمینان از جریان ثابت برق پاک به تجهیزات IT بطور کارآمد و پیوسته فیلتر کند. و نه تنها اینکه کاربران به اطمینان‌پذیری بالاتری نسبت به قبل نیاز دارند با ۹۹۹۹/۹۹ درصد موجودیت یک استاندارد وضع شده است. نظرسنجی ۲۰۱۱ موسسه Uninterruptible Power Supplies که بطور دقیق به بررسی موضوعات برق مدنظر اپراتورهای مرکز داده‌ای پرداخته‌اند و اینکه انتظار آنها از تأمین‌کنندگان UPSشان چیست.

بررسی

بررسی نتایج نظرسنجی و اولویت‌های پاسخ‌دهندگان، فرصتی برای پیش‌بینی اینکه آیا وضعیت در ۱۲ ماه گذشته تغییر کرده است، را فراهم می‌سازد و بینشی را برای دستیابی به آرایش‌های یوپی اس مناسب با فشارهای فنی و کاری ارائه می‌کند. یکی از یافته‌های کلیدی از نظرسنجی این بود که اپراتورها به اطمینان‌پذیری اهمیت می‌دهند و بررسی علت آن آسان است. بیش از ۷۵٪ از پاسخ‌دهندگان، قطعی برق در عرض ۱۲ ماه گذشته را گزارش دادند در حالیکه ۷۸٪ بر این باور بودند که وضعیت در ۱۰ سال آینده وخیم‌تر خواهد شد. بعد از بررسی ثبت‌های کشوری برای سال ۲۰۱۱، نمی‌توان گفت که این موضوع کاهش یافته است و آمار، تعداد مشابهی از قطعی‌های برق و مباحث برق در بین UK در سالهای ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ را نشان داد. با نگاه رو به جلو، احتمال اصلاح وضعیت وجود ندارد زیرا UK انتظار می‌رود تا Giga19 والت از ظرفیت تولیدی را تا ۲۰۱۸ از دست دهد.

قیمت و هزینه

افزایش هزینه‌های انرژی، دغدغه عمده ۸۰٪ افراد پاسخ دهنده بود، کاهش اثر کربن سازمانشان، یک اولویت بود بویژه زمانیکه مقررات محیطی، برای سازمانهای غیر مطیع مجازاتی در نظر می‌گیرد. در یک سال، قیمت‌های سوخت افزایش یافت و تنش‌هایی در مناطق تولیدکننده نفت رو به افزایش گذاشت. این افزایش بی‌ثباتی به این معناست که قیمت‌ها در یک جهت حرکت بوده و این چشم‌انداز مورد حمایت بزرگترین تاجر انرژی مستقل جهان می‌باشد که در فوریه هشدار داد که قیمت‌های نفت امسال یک افزایش رکورد بواسطه تنش‌های ژئوپرلتیک روزافزون در خاورمیانه را خواهد زد. Ian Taylor، مدیر عامل Vitol، سناریو اصلی‌اش پیش‌بینی قسمتهای نفت در سطح جاری برای تراز ۲۰۱۲ پابرجا می‌باشد، اما هشدار داد که ممکن است قیمت نفت تا به ۱۵۰ دلار افزایش یابد اما به FT گفت که آن فقط احتمال است.

اشتراك و دنبالك

    ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

    ارسال یک نظر