باتری صبا یا سپاهان ؟

گروه هلدینگ رسام یو پی اس

تخصصی ترین مرکز فروش و تعمیر یو پی اس در ایران

تصویر تبلیغاتی سربرگ شرکت هولدینگ رسام یو پی اس
باتری سپاهان یا صبا؟ کدام یک بهتر است

آنچه در این مطلب خواهید خواند

باتری صبا یا سپاهان ؟ کدام یک بهتر است!

باطری یو پی اس صبا یا سپاهان ؟ کدام یک بهتر است
باتری یو پی اس صبا یا سپاهان ؟ کدام یک بهتر است

لازم به بیان است که یک باتری یو پی اس آمپر بالای تازه و سالم ، خروجی شدت جریانی در حدود پنجاه الی صد آمپر را توانایی  تولید دارد.

یک باتری نرمال میان سه تا پنج سال کار می کند ؛  اما برای خیال راحتی ، گفته می شود که بعد از گذشت از چهار سال ، حتی در صورت استفاده شدن روزانه و نرمال ، آن را عوض کنید تا از خطر های باد کردن باتری ، ترکیدن باتری ، آسیب زدن به شارژ و آتش سوزی جلو گیری شود.

تفاوت‌ های میان باتری‌ های نوع اسیدی و نوع خشک

در رابطه با باتری های معمولی (اسیدی) گفته می شود هر چند هفته یک بار میزان آب باتری را کنترل کنید و نسبت به تنظیم آن به وسیله آب مقطر استفاده نمایید.

در باتری های خشک ، نیاز اندکی به نگهداری دارد و رنگ بیانگر نصب شده بر روی باتری یو پی اس توانایی آن را دارد تا وضعیت باتری را با دقت به نسبت خوبی نشان بدهد ؛ اما اشکال این باتری ها این است که به صورت یهویی  خراب میشود و امکان دارد تا شما را در وضعیت نا مطلوبی قرار دهند .

به هر حال باتری های اسیدی ،به این شکل نیست و به صورت رفته رفته ضعیف می شود.

البنه باتری های اسیدی به حفاظت زیادی نیاز ندارند اما کمتر امکان دارد تا شما را غافل گیر کند و از طرفی قیمت مناسب تری دارد.

محصولات شرکت صباباطری

از کالاهای با کیفیت صبا باتری به اسم باتری واریان صبا باتری با 1 سال گارانتی و نیز با عنوان پرفروش ترین و ارزان ترین باتری ایرانی در حال رقابت با بازار جهانی است. باتری های واریان صبا باتری به صورت وکیوم به همراه کارت گارانتی در درون وکیوم به خریدار داده می شود.

باتری شصت و پنج آمپر صبا ، باتری چهل و دو آمپر صبا ، باتری هجده آمپر صبا و باتری صد آمپر صبا از پرفروشترین باتری های صبا باتری هستند . تکنولوژی استفاده شده درباتری های صبا از نوع سیلد اسید است.

معرفی نمودن شرکت سپاهان باطری

کارخانه ی سپاهان باتري در جهت ساخت و تولید كارخانه هاي تامین و توليد اقسام صفحات ، تجهيزات ،لوازم ،قالب بدنه و اتصالات اقسام باتري ، مواد شيميائي مجاز، پاك كننده و شوينده و انواع آب مقطر و اسيد باتري و انجام تمام کارهای بازرگاني و توليدي کار می کند.

بزرگترین سالن تولید این کارخانه  در اصفهان و در شهرک صنعتی اشترجان میباشد .

و نیز این شرکت با داشتن بیشتر از بیست و پنج دفتر استانی فروش و هزار نماینده خدمات بعد از فروش و نیز بیشتر از چهار هزار نماینده ی پخش ،  در حال توزیع کالا ها خود در تمام کشور است .

این کارخانه ، گواهی نامه های بین المللی ISO 18000 و ISO 14000 و ISO TS و استاندارد ملی ایران را دارد ؛ به نیز توانایی کسب صنعت سبز از سازمان محیط زیست دارد. از محصولات این کارخانه ،  انواع باتری های یو پی اس و سولار با آمپراژهای مختلف است.

باتری صبا یا سپاهان ؟ کدام یک بهتر است

باتری صبا یا سپاهان ؟ کدام یک بهتر است
باطری صبا یا سپاهان ؟ کدام یک بهتر است

مزایای بهره گیری از باطری های سپاهان‌ باطری

باتری های غیر سیلد :

دارای  توانایی کار در دماهای کم ، استفاده از صفحات کلسیم تولید شده با فناوری Expanded Metal ، دشارژ اتوماتیک بسیار کم ، نیاز به حفاظت بسیار کم ، طرح بهینه درب و درپوش به منظور پیشگیری از خارج شدن الکترولیت .

باطری های  سیلد اسید:

توانایی قدرت آمپردهی بالا در دماهای کم ، استفاده از فیلتر ضد انفجار، استفاده از چشمی به منظور تعیین مقدار شارژ و سطح الکترولیت ، دشارژ اتوماتیک بسیار ناچیز ، بدون نیاز به نگهداری (MF)

هر دو گونه باتری های بالا ،  ویژگی های مشترکی هم دارند مثلا : توانایی حمل و نصب سهل با استفاده از دسته، استفاده از نارسانای الکتریکی با عملکرد و طول عمر بالا ، خوردگی کمتر قطب و اتصال ها ، استقامت ابعادی بالاتر

مقایسه نمودن این دو محصول

هر دو کالا ها ، دارای کمیت بسیار خوبی دارد و با گونه ‌های خارجی ، به نحوه احسنت رقابت می کند.

با این حال ،  هر چند قیمت باتری‌های صباباتری در قیاس با سپاهان باتری ، کم ‌تر است ؛  اما با این حال بعضی از همکارها بر این تصور هستند که کیفیت صباباتری مخصوصا برای بعضی آمپرها پراستفاده، بهتر است.

صبا باتری در حال حاضر دارای کیفیت زیادی در مقایسه با قبل است.

در واقع می توان با خیال اسوده نسبت به برگزیدن این باتری پیش قدم شد.

صبا باتری با استفاده کردن از بیشترین توان فنی : ماشين آلات و وسایل مدرن و بهره گرفتن از مهندس ها و کارشناس ها کار بلد تولیدات خود را مناسب با استانداردهای جهانی به بازارهای داخلی و خارجی ارائه می کند.

از زبان رسام

اگر نیاز به خرید یو پی اس را برای مرکز درمانی و بیمارستانی، وسایل پزشکی، خانه های مسکونی، اداره ها و سازمان ها، آسانسورها و بالابرها، خود پردازها، کرکره برقی، کولرهای آبی و گازی، سیستم های رایانه، وسایلهای مخابراتی، دیتا سنترها، تجهیزات دندانپزشکی، تجهیزات ایمنی، آزمایشگاه ها، تجهیزات روشنایی و … دارید، می توانید با ما در ارتباط باشید. همکاران و کارشناس های متخصص ما آماده هر نوع مشاوره و پاسخگویی به سوال های شما خریداران عزیز می باشند.