Ups بانک شرکت رسام یو پی اس

یو پي اس بانک

Ups بانک

Ups بانک
ups بانکی

بانک یکی از سازمانهای بنیادی که اهمیت خیلی بالایی دارد و مدام بایستی در حال خدمت رسانی به مشتریان باشد.

بانک ها بایستی بدون وقفه و نقص کار خود را انجام دهند.

برای همین شعبه ها همیشه لازم است با مرکز در تمام کشور در ارتباط باشند.

یو پی اس بانکی

بانک ها از سیستم های شبکه ای و دستگاههای متعدد حاوی کامپیوتر، پرینتر، دستگاه خودپرداز ATM ، دوربین های حفاظتی و امنیتی بهره می گیرند تا توانایی آن را داشته باشند بدون توقف و وقفه در سوی آماج خود و خدمت رسانی به مشتریان پیشرو باشند. برای همین این تجهیزات و ارتباط با مرکز برای هر شعبه اساسی بوده و لازم است از آن ها در برابر نوسانات ، نویز ها ، افت ولتاژ و قطعی برق شهری حفاظت کنند تا دچار ناهماهنگی در خدمت رسانی در شبکه و خرابی دستگاهها نشوند.

یو پی اس بانک

برای حفاظت انواع تجهیزات الکتریکی موجود در بانک ها از یوپی اس استفاده می کنند.

تعریف ups

سیستم UPS یک منبع تغذیه اضطراری و بدون وقفه است که شامل باتری داخلی برای ذخیره انرژی الکتریکی و در صورت احتیاج به مدت زمان برق دهی زیاد از باطری یو پی اس خارجی یا همان اکسترنال هم بهره می گیرند تا در صورت بروز هر نوع مشکل در رابطه با شبکه توزیع برق از تجهیزات محافظت کرده و انرژی الکتریکی آن ها را فراهم کند.

خرید یو پی اس بانک در تهران

سیستم یو پی اس یکی از دستگاههای ضروری برای بکارگیری در شرکت ها، پالایشگاه ها، بیمارستان ها و از همه مهم تر در بانک ها می باشد. به علت حساسیت خیلی بالای سرورها، کامپیوتر ها، دوربین های مدار بسته ، تجهیزات شبکه اعم از روتر، مودم، سوئیچ  و از همه مهمتر دستگاه ATM ، بایستی از دستگاه یوپی اس برای محافظت آنها در مقابل نوسانات و خصوصاً پیشگیری از ورود نویزهای موجود در برق شهری بکارگیری کرد.

سیستم ups سبب افزایش طول عمر مصرف کننده ها می شود.

×

سامانه گفتگوی آنلاین

پاسخگوی سوالات شما هستیم.

×