یوپی اس

گروه هلدینگ رسام یو پی اس

تخصصی ترین مرکز فروش و تعمیر یو پی اس در ایران

تصویر تبلیغاتی سربرگ شرکت هولدینگ رسام یو پی اس
شرکت رسام یوپی اس : ups

آنچه در این مطلب خواهید خواند

یو پی اس (ups)، فروش یو پی اس ، خرید یو پی اس

شرکت رسامی یو پی اس

در این صفحه قصد داریم تمامی اطلاعات مورد نیاز شما را در رابطه با خرید یو پی اس و بهترین یو پی اس موجود در بازار معرفی کنیم.

اگر به دنبال خرید یو پی اس هستید، مطالب این صفحه را به طور کامل مطالعه کنید.

خرید یو پی اس و قیمت فروش دستگاه برق اضطراری 1401

لغت یو پی اس در واقع اختصاری  جمله Uninterruptible power supply که به صورت مختصر UPS نامیده میشود ، که به مفهوم منبع تغذیه بدون مکث (یوپی اس) است.یو پی اس ، منبع تغذیه الکتریکی می باشد که مهمترین وظیفه آن ، تأمین بی وقفه ی برق مورد نیاز دستگاه مورد متصله برقی می باشد ، این سامانه مابین شبکه برق شهری و دستگاه الکتریکی قرار می گیرد و افزون بر اثبات و ساماندهی برق ورودی شهری بازدارنده راه یابی نویزها و آشفتگی های شبکه برق رسانی به سیستم های حیاتی مصرف کننده می شود . نیز یو پی اس بعنوان منبع انرژی الکتریکی بدون وقفه و مکث با بکارگیری از انرژی الکتریکی رزرو شده در باطری یو پی اس ، انرژی الکتریکی مورد احتیاج دستگاه های مصرف کننده را تهیه می کند.

درواقع بکارگیری از یک نیروی پشتیوان نظیر سامانه تامین انرژی الکتریکی بی وقفه (UPS)  به شما این امکان را می دهد که بیشتر مشکلات برآمده از برق شهر غلبه کنید و هم نگهداری در مقابل قطع و گسستگی کلی برق را هم بدست آورید.شما می توانید سطح های مختلفی حفاظت را در برابر مسائل مطرح برای برق سیستم خود جهت پیشگیری از تخریب و یا از دست دادن اطلاعات به کار گیرید.

 

اما یافتن یک یو پی اس مناسب و خوب بسیار سخت و پیچیده است زیرا در مشخصات یو پی اس های مختلف از اصطلاحات تخصصی استفاده شده است که همه نمی توانند آن را تشخیص دهند. مواردی که در هنگام خرید یو پی اس باید از آنها اطمینان داشته باشید رضایت کافی از خرید و اطمینان از خرید بهترین محصول با بهترین کیفیت است.

ما این اطمینان ها را بیان خواهیم کرد.

انواع یو پی اس

یو پی اس انواع مختلفی دارد که به سه دسته کلی تقسیم می شوند.

  • UPSآماده به کار (آفلاین):

این مدل یو پی اس ارزان ترین نوع یو پی اس است و نحوه کار آنها به طور خلاصه به این صورت است که در شرایط عادی دستگاه مستقیماً به برق شهر متصل می شود و با قطع برق UPS متوجه مشکل می شود و به حالت باتری سوئیچ می کند. به همین دلیل این نوع یو پی اس ها یو پی اس خوبی نیستند زیرا بدون وقفه نیستند.

بنابراین، چنین یو پی اسی نباید برای دستگاه های حساس استفاده شود.

 

  • یو پی اس آنلاین یا دابل کانورژن

این نوع یو پی اس ها بهترین نوع یو پی اس هستند اما در عین حال گران ترین هستند.

البته قیمت این یو پی اس ها در گذشته بسیار بالاتر بود، به طوری که فقط از یو پی اس های آنلاین برای کاربردهای تجاری استفاده می شد، اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی در این زمینه، استفاده از یو پی اس های آنلاین برای کاربردهای معمولی نیز مقرون به صرفه است. یک یو پی اس آنلاین به طور مداوم در حالت آماده به کار است و برق را فیلتر می کند، برخلاف یک یو پی اس آفلاین که تنها با قطع برق روشن می شود.

  • یو پی اس در حال تعامل با خط یا یو پی اس لاین اینتراکتیو

نوع بعدی یو پی اس یو پی اسی است که با خط در تعامل است.

این نوع یو پی اس هم در مدیریت قطعی های لحظه ای برق و هم با استفاده از ترانس هایی که ولتاژ خروجی خود را با توجه به نوسانات لحظه ای برق تنظیم می کنند عملکرد خوبی دارد.

قیمت بسیار پایینی دارند.

راهنمای خرید ups از فروشگاه رسام

انواع باتری یو پی اس و تجهیزات یو پی اس و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را می توانید از سایت رسام سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل داده می شود.

با کیفیت از فروشگاه رسام خرید کنید.

 

رسام تمامی محصولات و لوازم جانبی خود را مستقیم و بدون واسطه در اختیار مشتریان قرار می دهد و مشتریان دیگر هزینه اضافی برای میانجی گری پرداخت نمی کنند.

یو پی اس

در صورت داشتن هرگونه سوال یا درخواست مشاوره در مورد خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس گرفته و مشکل و سوال خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

 

شماره های پشتیبانی و ارتباط با یو پی اس رسام (02176791901).

یو پی اس های ایرانی تولید ملی :

سیستم های برق اضطراری (یوپی اس)ساخت آمریکا:

سیستم های برق اضطراری ساخت اروپا :

یو پی اس های قابل ارائه در رسام یو پی اس